foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

SREBRO SZCZYPIORNISTÓW


 

    Bardzo dobry wynik naszej szkoły podstawowej w tegorocznym Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w mini piłce ręcznej. Nasi młodzi piłkarze ręczni najpierw pokonali w eliminacjach SP 6 - 8:4 i SP 13 - 9:8, dzięki czemu dostali się do najlepszej trójki. W zawodach finałowych po wygranej 4:0 z SP 5, zagraliśmy na zmęczeniu kolejny mecz (mieliśmy tylko 9 zawodników) i przegraliśmy z SP 1 6:0. Pozostało nam w niepewności czekać na wynik ostatniego meczu pomiędzy SP 5 i SP 1, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem 5:4 dla SP 5. Każda szkoła miała jeden wygrany i przegrany mecz wiec decydował bezpośredni stosunek bramek zdobytych i straconych. Tu okazaliśmy się lepsi od SP 5, wychodząc z turnieju ze srebrem na piersi, a złoto przypadło "jedynce". Jest to pierwszy sukces naszej "podstawówki" w tym roku szkolnym i pierwszy od ponad roku. Sukces tym cenniejszy, że wywalczony przez drużynę złożoną z uczniów wszystkich klas - IV (3 zawodników), V (2 zawodników) i VI (4 zawodników). Serdecznie gratulujemy naszym młodym szczypiornistom i oby tak dalej????.

W zawodach nie brała udziału drużyna dziewcząt naszej szkoły.

 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg