foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

BRĄZ SIATKARZY

 

W przeprowadzonych dzisiaj zawodach finałowych Mistrzostw Siemianowic Śląskich szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców nasza reprezentacja wywalczyła brązowe medale. Emocji było wiele, a srebrne medale uciekły w ostatniej chwili, w tiebreaku meczu z Gimnazjum nr 3 (1:2). Wcześniej zanotowaliśmy porażkę 2:0 z Gimnazjum 1 (późniejszym zwycięzcą) oraz wygraną 2:0 z Gimnazjum 8. Gratulujemy!

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg