foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

DWA MEDALE LEKKOATLETÓW

 

W kończących tegoroczne zmagania sportowe zawodach reprezentujący naszą szkołę uczniowie wywalczyli dwa medale. W konkurencji pchnięcia kulą dziewcząt, wywalczonego przed rokiem złota niestety nie obroniła Oliwia Jóźwiak, jednak dzielnie walczyła i ostatecznie uplasowała się na III miejscu. Natomiast w konkursie skoku w dal bardzo dobrze zaprezentował się Sebastian Wicik, który zajął II miejsce, przegrywając złoto o zaledwie 3 cm.

Uczniowie podstawówki również walczyli w konkurencjach lekkoatletycznych, w przeprowadzonym jak co roku czwórboju (skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m i bieg na 600m/1000m). Pomimo niezłych wyników indywidualnych poszczególnych zawodników, w drużynowej klasyfikacji znaleźliśmy się dosyć daleko (dziewczęta X miejsce, chłopcy VII miejsce). Na szczególną pochwałę zasłużył sobie Kamil Gaczek, który indywidualnie, wśród wszystkich uczestników zawodów (około 60) uplasował się na III miejscu.

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg