foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

SUKCES MŁODYCH PIŁKARZY

 

W kończących tegoroczną rywalizację sportową zawodach o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich nasza reprezentacja sprawiła miłą niespodziankę. Pomimo, iż większość naszego składu stanowili uczniowie klasy czwartej to pokazali oni wspólnie z jednym piątoklasistą i dwójką z klasy szóstej, że "szesnastka" potrafi grać w piłkę. Początek rywalizacji był niepewny, gdyż pomimo dobrej gry tylko zremisowaliśmy (1:1) z SP 3 i przegraliśmy (0:1) z SP 4. Aby mieć jeszcze szanse na awans do półfinałów należało wygrać pozostałe dwa mecze. Nasza drużyna w składzie której ponownie zagrała jedna dziewczynka zagrała świetnie, pokonując aż 5:0 SP 13 i w ostatnim meczu 2:0 SP 6. Z grupy wyszliśmy z drugiego miejsca i w półfinale spotkaliśmy się z reprezentacją SP 8. Niestety w tym meczu górę wzięły przede wszystkim warunki fizyczne. Pomimo ambitnej gry przegrywamy 1:6 i w meczu o III miejsce ponownie spotykamy się z "trzynastką". Podobnie jak w meczu grupowym szybko obejmujemy prowadzenie i do przerwy prowadzimy 3:0. Jednak po zmianie stron zrobiło się nerwowo kiedy przeciwnik strzelił nam dwie bramki. Grający jednak z olbrzymim zaangażowaniem nasi uczniowie utrzymali wynik do końca i po meczu mogli cieszyć się z brązowych medali. 

Skład naszej reprezentacji: Bieszczad Kinga, Gaczek Kamil, Grosicki Janek, Gumulak Miłosz, Ociepka Patryk, Odyga Mateusz, Peczyński Filip, Razakowski Oskar, Zdanowski Grzegorz. 

 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg