foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

Pomimo nie najlepszej pogody zainaugurowano dzisiaj rozgrywki sportowe wśród uczniów siemianowickich szkół. Jak zwykle pierwszą konkurencją były sztafetowe biegi przełajowe, zorganizowane dziś dla szkół ponadgimnazjalnych oraz klas VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Dobry występ zanotowali, reprezentujący naszą szkołę chłopcy (uczniowie VII klasy SP i II-III klas gimnazjalnych), zajmując piąte miejsce na piętnaście zespołów. 

Zaplanowane na dziś zawody dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych ze względu na pogodę zostały przełożone na przyszły tydzień.

 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg