foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

Dzisiaj odbyła się runda finałowa turnieju piłki nożnej w ramach projektu edukacyjnego przeprowadzonego przez uczniów klasy drugiej gimnazjum: Jakuba Kłosowskiego, Krystiana Flohra i Mateusza Piłata. Pierwsze miejsce w turnieju przypadło gospodarzom po wyrównanej walce na punkty. Drugie miejsce zajęli faworyci turnieju klasa 7. Natomiast III m-ce młoda kadra klasy 5. Indywidualne statuetki zgarnęli faworyci; Filip Marszałek – najlepszy strzelec i Mateusz Rabenda – najlepszy bramkarz. Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy za udział i wspólną zabawę – organizatorzy Turnieju z opiekunem mgr Aleksandrą Peczyńską.

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg