foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

Grająca o miejsca IV-VI nasza reprezentacja chłopców niestety musiała uznać wyższość swoich przeciwników i zakończyła tegoroczną rywalizacje na VI miejscu. Nasi chłopcy pokazali się jednak z bardzo dobrej strony, porażki były na prawdę minimalne i w każdym meczu graliśmy jak równy z równym. Zaznaczyć również wypada, że nasza drużyna składała się prawie w całości z uczniów klasy piątej, podczas gdy rywale grali szóstoklasistami. Wierzymy zatem, że za rok będzie lepiej i sięgniemy po medale. 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg