foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W przeprowadzonych dzisiaj zawodach o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich szkół podstawowych nasza męska drużyna zaprezentowała się z dobrej strony zajmując czwarte miejsce. Po zwycięstwie w grupie nad SP13 (2:1) i SP6 (2:0) trafiliśmy do grupy finałowej z trzema innymi szkołami. Tutaj pomimo gry do końca i zaangażowania, niestety musieliśmy uznać wyższość SP8 (2:0), SP3 (2:1) i SP20 (2:0). Wynik, tuż za podium należy uznać jednak za dobry, gdyż skład naszej drużyny w przeważającej części składał się z piątoklasistów.

 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg