foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

W dniu wczorajszym od wczesnych godzin rannych na Hali MOSiR "Pszczelnik" rozgrywaliśmy zawody Mistrzostw Siemianowic Śląskich w mini piłce ręcznej. Skład naszej drużyny to: Tymoteusz Susło, Mateusz Odyga, Oskar Razakowski, Filip Peczyński, Miłosz Gumulak, Michał Urbaniak, Patryk Ociepka, Bartek Widurski , Bartek Grząba, Grzegorz Zdanowski, Jan Grosicki. Po walce okupionej krwią zdobyliśmy VII miejsce w mieście. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę :-)))

Dzień wcześniej swoje mecze rozgrywały dziewczęta. Nasza reprezentacja po porażce z SP 4 i SP 13 trafiła również do grupy grającej o miejsca 7-9. Tutaj nasze szczypiornistki wreszcie się rozkręciły i pokonały zespoły SP 5 oraz SP 3 zajmując ostatecznie VII miejsce.

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg