foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

20 październik 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

W dniu dzisiejszym (21.05.2018) na stadionie miejskim MOSiR Pszczelnik, przeprowadzono mistrzostwa siemianowickich szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym. Rywalizacja toczyła się przy pięknej pogodzie co sprzyjało uzyskiwaniu dobrych wyników i biciu życiowych rekordów. Również nasi młodzi sportowcy dzielnie walczyli skacząc w dal, rzucając piłeczką palantową oraz biegając na 60, 600 (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy).  

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg