foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

mLEGITYMACJA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

Ze Świata Sportu

29 czerwiec 2022

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W przeprowadzonych dzisiaj Mistrzostwach Siemianowic Ślaskich chłopców w piłce ręcznej szkół podstawowych (klasy IV-VI) nasza reprezentacja odniosła trzy zwycięstwa pokonując SP20 (4:1), SP11 (2:1) i SP8 (5:1). Niestety w pierwszej fazie turnieju, w meczach grupowych musieliśmy uznać wyższość SP13 (1:4) i SP6 (3:5) i ostatecznie przyszło nam rywalizować o dalsze miejsca. W turnieju, w związku z licznymi chorobami i kontuzjami zagraliśmy w mocno okrojonym składzie: Miłosz Gumulak, Bartek Grząba, Patryk Ociepka, Filip Peczyński, Michał Urbaniak, Kuba Białas, Olaf Domogalski i Igor Michalski.  

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE