foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

18 wrzesień 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

W zeszłym tygodniu nasze plany pokrzyżowała pogoda ale dzisiaj warunki na ślizgawkę były idealne. Nasi uczniowie po raz kolejny odwiedzili nasze miejskie lodowisko w Parku Pszczelnik. Swoją reprezentację wystawiły prawie wszystkie klasy i w grupie 26 osób mogliśmy wspólnie, aktywnie spędzić dzisiejsze popołudnie. Oprócz doskonalenia techniki jazdy na łyżwach była to dla nas przede wszystkim okazja do wspólnej integracji i świetnej zabawy. 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg