foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

18 wrzesień 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W przeprowadzonych dzisiaj, na stadionie MOSiR Pszczelnik, zawodach o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich w czwórboju lekkoatletycznego reprezentacje naszej szkoły uzyskały bardzo dobre wyniki. Dziewczęta, w składzie: Maja Szaflik, Zofia Poloczek, Dominika Cecot, Aleksandra Głuch, Julia Stiller i Nicola Szocik zdobyły brązowe medale. Natomiast dodatkowo zmotywowani wynikiem dziewcząt, chłopcy (w składzie: Filip Peczyński, Bartłomiej Grząba, Miłosz Gumulak, Michał Urbaniak, Jakub Białas i Wiktor Podchul), spisali się jeszcze lepiej stając na drugim stopniu podium. Wielkie brawa i gratulacje!

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg