• Djoković, Nadal, Zverev i Alcaraz awansowali. Numer 11. odpadł, Miralles zaszokował Isnera
    Głowni faworyci nie zawiedli w piątkowych meczach III rundy Rolanda Garrosa w turnieju mężczyzn. Awans wywalczyli m.in. Novak Djoković, Rafael Nadal, Alexander Zverev i Carlos Alcaraz. Odpadł za to 11. tenisista świata, Cameron Norrie. Awans do 1/8 finału wywalczył również zawodnik z drugiej setki rankingu ATP.

W przeprowadzonych dzisiaj, na stadionie MOSiR Pszczelnik, zawodach o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich w czwórboju lekkoatletycznego reprezentacje naszej szkoły uzyskały bardzo dobre wyniki. Dziewczęta, w składzie: Maja Szaflik, Zofia Poloczek, Dominika Cecot, Aleksandra Głuch, Julia Stiller i Nicola Szocik zdobyły brązowe medale. Natomiast dodatkowo zmotywowani wynikiem dziewcząt, chłopcy (w składzie: Filip Peczyński, Bartłomiej Grząba, Miłosz Gumulak, Michał Urbaniak, Jakub Białas i Wiktor Podchul), spisali się jeszcze lepiej stając na drugim stopniu podium. Wielkie brawa i gratulacje!