foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

mLEGITYMACJA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

Ze Świata Sportu

28 maj 2022

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W dniu 7.06.2019, na stadionie MOSiR Pszczelnik, w ramach współzawodnictwa siemianowickich szkół odbyła się Olimpiada lekkoatletyczna. Rywalizowali w niej uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum. W zawodach nasi uczniowie zdobyli trzy medale, dwa złote: Sebastian Wicik (skok w dal) i Szymon Krzysiek (pchnięcie kulą) oraz srebro Marcel Stasikowski (bieg na 300 m).

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE