foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

18 wrzesień 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

Ostatni tydzień roku szkolnego tradycyjnie już rozpoczęliśmy od Dnia Sportu. Ponieważ pogoda była dzisiaj wyjątkowo ładna i słoneczna, od samego rana na przyszkolnym kompleksie sportowym toczyły się najrozmaitsze rozgrywki i konkurencje sportowe dla uczniów klas IV-VIII i ostatniej klasy gimnazjalnej. Na rozgrzewkę drużyny walczyły w biegu sztafetowym oraz przeciąganiu liny. 

Następnie nasi sportowcy mogli spróbować swoich sił w konkurencjach indywidualnych takich jak bieg na 30m, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, rzut do kosza, czy strzał do bramki. Pomimo prowadzonej klasyfikacji wyniki dzisiaj nie były najważniejsze, a liczył się przede wszystkim udział, chęci i dobra zabawa.

Na zakończenie przeprowadzone zostały jeszcze rozgrywki zespołowe. Klasy młodsze rywalizowała w "zbijaku", uni-hokeju oraz koszykówce. Starsi uczniowie mogli sprawdzić się w koszu i piłce nożnej. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców, której w tym miejscu dziękujemy za wsparcie.

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg