foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAK DZIŚ ODDYCHAMY

SZKOŁA MYŚLENIA POZYTYWNEGO

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

mLEGITYMACJA

Ze Świata Sportu

30 maj 2023

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

Uczniowie naszej "szesnastki" wraz z innymi szkołami, zainaugurowali dziś sportowy rok szkolny. Pierwsze zawody jak zwykle to, rozgrywane w ramach Mistrzostw Siemianowic Śląskich, sztafetowe biegi przełajowe. W konkurencji, przeprowadzonej w okolicach stawu Rzęsa, nasi biegacze dzielnie walczyli o jak najlepsze pozycje. Niestety pomimo kilku bardzo udanych zmian, nie udało się dzisiaj znaleźć na podium. 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE