foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

mLEGITYMACJA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

Ze Świata Sportu

28 maj 2022

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

Uczniowie naszej "szesnastki" wraz z innymi szkołami, zainaugurowali dziś sportowy rok szkolny. Pierwsze zawody jak zwykle to, rozgrywane w ramach Mistrzostw Siemianowic Śląskich, sztafetowe biegi przełajowe. W konkurencji, przeprowadzonej w okolicach stawu Rzęsa, nasi biegacze dzielnie walczyli o jak najlepsze pozycje. Niestety pomimo kilku bardzo udanych zmian, nie udało się dzisiaj znaleźć na podium. 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE