foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Oferta szkół średnich

Ze Świata Sportu

18 wrzesień 2021

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wystąpili w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w futsalu, czyli halowej odmianie piłki nożnej. Był to turniej zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji "Futsal Gram". Drużyna chłopców nie miała szczęścia w losowaniu i już pierwszy mecz decydował o tym czy zagramy w fazie finałowej turnieju. Niestety przegraliśmy minimalnie z SP4 2:1 i mecz z SP8 i klasą sportową nie mógł już odmienić naszego losu. Reprezentacja dziewcząt natomiast wywalczyła brązowe medale. Co prawda, w rywalizacji z SP11 i SP4, nasze piłkarki musiały uznać wyższość rywalek ale do zawodów nie przystąpiła żadna inna szkoła z naszego miasta.  

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg