• Borussia Dortmund ściąga diament z Manchesteru City
    Choć sezon ledwie się skończył, to Borussia Dortmund nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnych rozgrywek. W piątek klub ogłosił, że już latem do drużyny dołączy diament z rezerw Manchesteru City Jayden Braaf. To już piąty transfer niemieckiego zespołu w ostatnich dniach.

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wystąpili w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w futsalu, czyli halowej odmianie piłki nożnej. Był to turniej zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji "Futsal Gram". Drużyna chłopców nie miała szczęścia w losowaniu i już pierwszy mecz decydował o tym czy zagramy w fazie finałowej turnieju. Niestety przegraliśmy minimalnie z SP4 2:1 i mecz z SP8 i klasą sportową nie mógł już odmienić naszego losu. Reprezentacja dziewcząt natomiast wywalczyła brązowe medale. Co prawda, w rywalizacji z SP11 i SP4, nasze piłkarki musiały uznać wyższość rywalek ale do zawodów nie przystąpiła żadna inna szkoła z naszego miasta.