foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

mLEGITYMACJA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

Ze Świata Sportu

28 maj 2022

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

 

We wtorek i czwartek uczniowie "szesnastki" rywalizowali z innymi szkołami w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce ręcznej.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dzielnie walczyli próbując uzyskać jak najlepszy wynik. Niestety jednym i drugim nie udało się tym razem wyjść z grupy i awansować do fazy finałowej. Było to dla nas jednak dobra lekcja "szczypiorniaka" i miejmy nadzieję, że zaprocentuje lepszymi wynikami w przyszłości. 

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE