foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

mLEGITYMACJA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

Ze Świata Sportu

28 maj 2022

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

Na hali Kompleksu Sportowego "Michał" przeprowadzono ostatnie w tym roku kalendarzowym, zawody o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali o miano najlepszej szkoły w naszym mieście w "szczypiorniaku". Drużyna chłopców po zaciętych meczach grupowych niestety nie awansowała do fazy finałowej. Reprezentacja dziewcząt natomiast po wyjściu z grupy w "małym finale" musiała uznać wyższość SP20 i ostatecznie zakończyła rywalizację na IV lokacie.

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE