foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAK DZIŚ ODDYCHAMY

SZKOŁA MYŚLENIA POZYTYWNEGO

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA

BIBLIOTEKA MIEJSKA

mLEGITYMACJA

Ze Świata Sportu

30 maj 2023

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl

W naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w koszykówce dziewcząt i chłopców klas VIII.  Chłopcy w składzie Filip Matonia, Tytus Czyżewski, Michał Wasik, Szymon Radwan, Arkadiusz Irla, Krzysztof Gawroński, Filip Pałka, Antoni Staroń, Oliwier Sommer oraz Robert Jan  w finale zajęli II miejsce ustępując tylko kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 5. Natomiast reprezentacja dziewcząt  po bardzo zaciętej grze niestety nie awansowała do rundy finałowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych wam dalszych sukcesów!!!

Anna Ślęzak

CERTYFIKATY

  • logo_klubu_szkol.jpg .jpg
  • logo_sspspz_200x90.jpg
  • logo_wf_z_klasa.jpg
  • pewniak_pion_90.png
  • szkola-bez-przemocy.jpg
  • szkola-z-klasa.gif
  • szkolawchmurze_microsoft_logotype.jpg
  • szkola_dobrze_wychowana.jpg

FUNDUSZE EUROPEJSKIE