22 maj 2022

• Lech Poznań może stracić ważne ogniwo. Media: Są pierwsze propozycje
    Lech Poznań może latem stracić swoje ważne ogniwo defensywne. Jak informuje bowiem Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl pojawiła się bowiem oferta za Lubomira Satkę.
  • Największy sukces Stali od 28 lat. "Wydarzenie większe od wizyty Bidena"
    Trener nie ocenia piłkarzy, a prezes chce poprowadzić klub jak hurtownię z kablami, z której zrobił międzynarodowe przedsiębiorstwo. I liga zyska w przyszłym sezonie ciekawą drużynę. Stal Rzeszów już gra najodważniejszą piłkę w Polsce, a za dwa lata chce być w ekstraklasie i walczyć o europejskie puchary. Fantazja? "Trzy lata temu też tak pomyślałem. Teraz wierzę, bo dotychczas wszystko się sprawdza" - mówi Piotr Głowacki, kapitan zespołu.
  • Pia Skrzyszowska z 3. wynikiem w historii Polski na 100m
    Podczas mityngu w Kalamacie Pia Skrzyszowska osiągnęła bardzo dobry wynik w biegu na 100 metrów. Polka uzyskała czas 11.12 sekund, co jest trzecim wynikiem w historii polskiej lekkoatletyki.

NAUCZYCIELE WF

Jesteśmy osobami, których główną pasją jest sport. Staramy się to pasją "zarazić" wszystkich uczniów naszej szkoły i zachęcić ich do jak najaktywniejszego udziały w kulturze fizycznej. Poprzez prowadzone zajęcia pozalekcyjne zachęcamy ich do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dalszego poszerzania swych umiejętności w klubach sportowych. Sami staramy się dawać dobry przykład często startując wraz z młodzieżą w różnego rodzaju imprezach rekreacyjnych i sportowych.

W roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 16 oraz w Gimnazjum nr 5 nauczycielami wychowania fizycznego są: Pani Aleksandra Peczyńska oraz Pan Krzysztof Ślęzak.

nauczyciele

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2008/2009.
Od lewej: mgr Aleksandra Peczyńska, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Dorota Mikłasz, mgr Zofia Nowok.

i jeszcze jedno zdjęcie

kadra nauczycieli wychowania fizycznego

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2006/2007.
W skrzyni, od lewej: mgr Dorota Mikłasz, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Aleksandra Peczyńska,
mgr Radosław Rabus.

nauczyciele wf

Kadra wf-istów w roku szkolnym 2003/2004.