sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

HARMONOGRAM SPOTKAŃ 2018/2019

HARMONOGRAM ZEBRAŃ I KONSULTACJI

 

13 WRZEŚNIA 2018 – ZEBRANIA Z RODZICAMI 

24 PAŹDZIERNIKA 2018 – KONSULTACJE Z RODZICAMI GODZ. 

05 GRUDNIA 2018 – ZEBRANIA + KONSULTACJE Z RODZICAMI (przekazanie informacji rodzicom o proponowanych ocenach śródrocznych dla ucznia) 17.00- 18.30

20 MARCA 2019 – KONSULTACJE Z RODZICAMI 

08 MAJA 2019 - ZEBRANIA + KONSULTACJE Z RODZICAMI (przekazanie informacji rodzicom o proponowanych ocenach śródrocznych dla ucznia) 17.00- 18.30


KONSULTACJE ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH 16:30 – 18:00

ZEBRANIA OD GODZ.  17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ 2022/2023

HARMONOGRAM ZEBRAŃ

 

13 WRZEŚNIA 2022 - ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS I-III - 17:00

14 WRZEŚNIA 2022 – ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS IV - VIII - 17:00
  
11 STYCZEŃ 2023 - ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS I-III - 17:00, KLAS IV-VIII - 17:30 - PODSUMOWANIE SEMESTRU
 
17 MAJA 2023 - ZEBRANIA Z RODZICAMI 17:00 - 18:30 - PRZEKAZANIE INFORMACJI O OCENACH PROPONOWANYCH
 
 

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI

LP. IMIĘ NAZWISKO  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.         Adler Krzysztof     15:00 - 16:00 (17c)    
2.         Bednarczyk Ewa     15:00 - 16:00 (105D)    
3.         Białas Małgorzata 14:30 - 15:30 (208D)        
4.         Bieck-Kociszewska Maja     14:30 - 15:30 (207D)    
5.         Bober Barbara       9:30 - 10:30 (5B)  
6.         Brzeziak Lucyna   14:40 - 15:40 (16C)                2 i 4 wtorek      
7.         Deptuła Agnieszka 13:45 - 14:45 (2B)        
8.         Dębowska Beata          
9.         Doering Marzena     15:00 - 16:00 (9B)    
10.     Gamza Alicja 15:40 - 16:40 (14C)        
11.     Górecka-Sobko Beata     7:00 - 8:00 (17A)    
12.     Jadwiszczok Katarzyna 8:00 - 9:00 (11C)        
13.     Jankowska Barbara 11:30 - 12:30 (5B)        
14.     Kaczmarczyk Karolina         7:00 - 8:00 (107D)
15.     Kopiec Katarzyna 14:45 - 15:45 (3B)        
16.     Krajewska Lidia   15:30 - 16:30 (105D)      
17.     Kuzior Irena     15:30 - 16:30 (13B)    
LP. IMIĘ NAZWISKO  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.     Lazar Angelika     15:30 - 16:30 (5D)    
19.     Lichosik Katarzyna     16:00 - 17:00 (2B)                    1 i 3 środa    
20.     Łatacz Elżbieta   15:30 - 16:30 (5B)      
21.     Maj Halina         12:00 - 13:00 (6D)
22.     Michalak Karolina   11:15 - 12:15 (6D)      
23.     Micke Beata   12:50 - 13:50 (2B)      
24.     Milewska Agnieszka   8:00 - 9:00 (1E)      
25.     Nowatkowska – Waluga Anna   14:35 - 15:35 (8C)                    2 i 4 wtorek      
26.     Nowicka Ewa 14:30 - 15:30 (108D)        
27.     Pachoń – Kapusta Anna 15:30 - 16:30 (13C)        
28.     Pasek Agata         15:30 - 16:30 (6C)
29.     Peczyńska Aleksandra       15:30 - 16:30 (11E)  
30.     Pogan Jolanta     12:30 - 13:30 (10c)    
31.     Puchała Elżbieta     16:00 - 17:00 (8C)    
32.     Respondek Beata         14:35 - 15:35 (19C)
33.     Siemdaj Mirela     7:50 - 8:50 (3B)    
34.     Skoczowska Agnieszka   14:00 - 15:00 (3C)      
35.     Skóra – Kolek Aneta 14:35 - 15:35 (205D)        
LP. IMIĘ NAZWISKO  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
36.     Słabicka Grażyna 14:50 - 15:50 (1C)        
37.     Sokołowska Katarzyna 12:00 - 13:00 (6D)        
38.     Dera-Nieć Izabela         13:00 - 14:00 (2B)
39.     Ślęzak Anna         7:00 - 8:00 (11E)
40. Ślęzak Krzysztof         7:00 - 8:00 (17A lub 19C)
41. Wanot Wioletta     15:05 - 16:05 (16C)    
42. Wiklik Ewa   7:50 - 8:50 (9A)      
43. Wilczyńska Małgorzata         7:00 - 8:00 (9C)
44. Wróbel Marta     7:55 - 8:55 (206D)    
45. Zaleś Katarzyna     11:30 - 12:30 (6D)    
46. Zdeb Agnieszka    7:00 - 8:00