sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

WZOROWA ŁAZIENKA

WZOROWA ŁAZIENKA

To program sponsorowany przez firmę Dmoestos, w którym można wygrać remont szkolnych toalet. Do tegorocznej edycji przystąpiła również nasza szkoła. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej spełnili pierwszy warunek uczestnictwa w tym programie - wykonali pracę konkursową, którą możemy podziwiać na korytarzu szkolnym, obok świetlicy. Drugim, ważniejszym warunkiem, jest zdobycie jak największej ilości głosów.
Kochani !!! Głosujcie i zachęćcie do głosowania rodziców i znajomych!!!! Głos można oddać raz dziennie. Przy głosowaniu musimy podać swój adres mailowy a następnie kliknąć w przysłany link, aby potwierdzić oddanie głosu. Liczymy na Was!!!

TU GŁOSUJMY:

http://www.wzorowalazienka.pl/galeria/678