sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

SUKCES ZUZI W KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ

SUKCES ZUZI W KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ

Uczennica klasy 2 b szkoły podstawowej Zuzia Wantuch wygrała konkurs piosenki religijnej, który odbył się dnia 29 października w w Zespole Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich w ramach obchodów "Dnia Świętego".  Konkurs piosenki odbywał się pod hasłem "Poznaj Świętego." Nasza reprezentantka przepięknie wykonała piosenkę pt. "Oto ja posyłam anioła", którą przygotowała pod okiem pani Wioletty Wanot. Nagrodę naszej małej artystce wręczyła, na forum całej klasy, pani dyrektor Natalia Popczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, których z pewnością możemy się spodziewać. Zuzia rozwija swój muzyczny aktywnie uczestnicząc w zajęciach chórku "Nuta" prowadzonego przez panią Karolinę Kaczmarczyk.