sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

CORAZ WIĘCEJ ENTUZJASTÓW GIER PLANSZOWYCH

CORAZ  WIĘCEJ  ENTUZJASTÓW KÓŁKA GIER  PLANSZOWYCH

Emocje, świetna zabawa, rywalizacja, przyjemność... wszystko to odnaleźć można co drugi piątek na spotkaniu Kółka Gier Planszowych. Można tutaj spróbować zarobić pierwszy milion, razem z dzielnym Bilbo pokonać smoka lub po prostu sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając w ciągu 5 sekund na zadane pytanie. Maluszki mogą zagrać w tradycyjne „Memory”, sprawdzić swój refleks łapiąc muchy, czy sprawdzić, który żółw przy pomocy sprytu i szczęścia pierwszy dotrze do sałaty. Nieco starsi mogą wykazać się zmysłem strategicznym pomagając wybranej rasie ze świata fantasy założyć osady i budować kolejne miasta lub popuścić wodze fantazji grając w Dixit. Możliwości jest tyle ile gier, a tych ciągle przybywa. Ostatnio, dzięki finansowemu wsparciu rady rodziców szkoły podstawowej, zakupione zostały " Make'n break", „5 sekund junior”, „Przebiegłe wielbłądy”, „Mumia” oraz „Speed cups”. Z radością informujemy, że przybywa nam nie tylko gier. Ze spotkania na spotkanie przybywa również entuzjastów tej formy spędzania czasu wolnego. W swoje kręgi przyjmujemy każdego, kto ma chęć rozwijać umiejętność logicznego myślenia, strategii i zdrowej rywalizacji. Tylko tutaj przy jednym stole bawią się uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjaliści i nauczyciele. Zapraszamy 27 listopada!!!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII