sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

UCZNIOWIE JEŻDŻĄ NA LODZIE

UCZNIOWIE JEŻDŻĄ NA LODZIE

Grupa 20 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, Pani Aleksandry Peczyńskiej i Pana Krzysztofa Ślęzaka odwiedziła dziś miejskie lodowisko, które przygotowano w Parku Pszczelnik. 

Po kłopotach z pogodą i zeszłorocznej, nieudanej próbie wyjazdu na lodowisko do Chorzowa, była to wreszcie świetna okazja, dla naszych uczniów, do doskonalenia techniki jazdy na łyżwach. Najliczniej reprezentowana była klasa 6 szkoły podstawowej (14 osób), którą uzupełniło kilku gimnazjalistów. Świetnie przygotowany lód, doskonała pogoda i wspaniała atmosfera to wszystko sprawiło, że wszyscy, choć trochę zmęczeni po 2 godzinnej ślizgawce, byli bardzo zadowoleni i już dopytywali kiedy znów odwiedzimy lodowisko. Wszystkim zainteresowanym obiecujemy, że jeszcze przed feriami, kolejna okazja do wspólnej zabawy na lodzie.