sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

KONCERT DLA BABCI I DZIADKA

 

 KONCERT DLA BABCI I DZIADKA

 

Dnia 26 stycznia odbył się uroczysty koncert przygotowany dla babć i dziadków z okazji ich święta. Już przed godziną 16 zaczęli się schodzić pierwsi goście, których z każdą minutą przybywało. O godzinie 16:30 duża sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi, Pani Dyrektor powitała zgromadzonych gości i oddała głos pani Karolinie Kaczmarczyk, która prowadziła koncert. W tym roku miał on formę karaoke. Na scenie zaprezentowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od oddziałów przedszkolnych a skończywszy na gimnazjalistach. Repertuar był bardzo zróżnicowany. Można było usłyszeć utwory takich artystów jak Perfekt, Budka Suflera, Maryla Rodowicz, czy Urszula. Nie zabrakło też nieco nowszych piosenek jak „Ona tańczy dla mnie” czy „Czy ten pan i pani”. Najmłodsze klasy po zakończonych występach obdarowywały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Wyświetlany na ekranie tekst pozwalał publiczności włączać się do wspólnej zabawy. Niektórzy dziadkowie spróbowali również swoich sił śpiewając solo. Podczas koncertu para zaproszonych przez panią Karolinę profesjonalnych tancerzy zaprezentowała salsę, która bardzo się spodobała i tancerze nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Na zakończenie dla dziadków rodziców i uczniów zaśpiewali nauczyciele, którzy przedstawili utwór Ryszarda Rynkowskiego „Wznieś serce nad zło”. Wszyscy dziadkowie zostali poczęstowani kawą, herbatą i upieczonymi przez rodziców uczniów pysznymi ciastami. Po zakończonym koncercie z twarzy babć i dziadków nie schodził uśmiech. Wnioskujemy więc, że koncert bardzo się podobał. Wszystkim raz jeszcze dziękujemy za przybycie i dobra zabawę. No i oczywiście zapraszamy za rok!!!

 Zdjęcia z koncertu w galerii.