sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLASY IV

 ZABAWA KARNAWAŁOWA KLASY IV

     W środę 27.01.2016. uczniowie klasy 4 postanowili troszkę dłużej "zabawić" w szkole. Zabawić dosłownie, gdyż spędzili kilka godzin na wspólnych tańcach, konkursach i zabawach przy muzyce. Całość pod opieką wychowawcy, zorganizowali sami uczniowie i choć nie był to typowy bal to wiele osób postarało się o świetne przebrania i stroje. Pojawiło się wiele dodatkowych atrakcji. Był taniec w parach z balonikiem, limbo, bitwa taneczna "dziewczyny kontra chłopaki" oraz wybory Króla i Królowej balu. Uczniowie mieli również okazję pożegnać się z jednym z swoich kolegów, Kacprem, który od przyszłego tygodnia zmienia szkołę. 

      Jak zwykle przy takich imprezach czas szybko mija i przychodzi moment kiedy trzeba wracać do domu. I choć, jak śpiewa Kamil Bednarek: "Chwile takie jak te, nie zdarzają się zbyt często ..." to wszyscy mamy nadzieję, że okazja do następnej wspólnej zabawy pojawi się już niebawem.