sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Siemianowice Mają Serce – koncert charytatywny w SCK-Bytków

Siemianowice Mają Serce – koncert charytatywny w SCK-Bytków

W piątek, 29 stycznia, w Siemianowickim Centrum Kultury-Bytków odbył się koncert charytatywny na rzecz stowarzyszenia Lodołamacz. Stowarzyszenie, działające w Siemianowicach Śląskich przy Zespole Szkół Integracyjnych, pomaga dzieciom niepełnosprawnym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który będzie służył dzieciom. Mieliśmy zaszczyt rozpocząć koncert naszym jasełkowym widowiskiem  opowiedzianym kolędami. Zagrała również spontaniczna orkiestra, w skład której weszli: Józef Skrzek, Krzysztof Zyska (Dyrektor SP 13), Marek Banasik (Dyrektor SCK) oraz Marek Omelan. Zaśpiewali w niej z nami Rafał Piech – Prezydent Miasta, Beata Mańkowska, Inga Papkala oraz dzieci z SP 13.

KK

Zdjęcia pochodzą ze strony miasta.