sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

XIII REGIONALNY KONKURS „ZNAM MAPĘ EUROPY”

XIII REGIONALNY KONKURS „ZNAM MAPĘ EUROPY”

W dniu 08.02.2016 w naszej szkole odbył się etap miejski XIII Regionalnego Konkursu „Znam mapę… Europy”. W konkursie uczestniczyło 7 siemianowickich szkół: SP NR 1, SP NR 4, SP NR 6, SP NR 11,SP NR 13, SP NR 16 i SP NR 20. Uczniowie mieli do wykonania 2 obszerne zadania. Pierwsze polegało na rozpoznaniu dziesięciu zaznaczonych na mapach konturowych obiektów geograficznych, a następnie naniesienie na mapę dziesięciu innych podanych obiektów geograficznych. W drugim zadaniu uczniowie musieli po fragmentach mapy rozpoznać, jakie to obiekty geograficzne. Po tych zmaganiach wyłowiono 8 najlepszych znawców mapy, którzy będą reprezentować Siemianowice Śląskie w finale. Jak co roku, odbędzie się on w SP nr 8 w Świętochłowicach. Oto najlepsi:

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

1.     

DZIEWULSKA ANNA

SP NR 13

2.     

KLUDACZ EMILIA

SP NR 13

2.     

KLUDACZ NATALIA

SP NR 13

3.     

PLEBAŃCZYK KARINA

SP NR 1