sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

SZESNASTKA W KOLOROWYM KOROWODZIE

SZESNASTKA W KOLOROWYM KOROWODZIE

     

    Uczniowie klas IV-VI w dniu dzisiejszym, z okazji Dnia Dziecka wzięli udział w Kolorowym Korowodzie Szkolnym. Był to nie lada przemarsz, gdyż liczył około 1500 uczestników. Wraz z uczniami innych siemianowickich szkół przeszliśmy z Rynku Miejskiego przez Centrum na polanę przy Stawie Rzęsa. Tam na wszystkich czekało wiele atrakcji: dmuchańce, trampoliny, gry i zabawy, malowanie twarzy, maskotki rozdające słodycze, popcorn oraz wata cukrowa w kolorach flagi naszego miasta. Oprócz tego nasza szkoła mogła zaprezentować się też na scenie, gdzie uczniowie klasy VI wystawili krótką scenkę do utworu "Czapla, ryby i rak". Była też wystawa prac plastycznych wśród których znalazły się dwie przygotowane przez uczennice klasy IV. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas.