sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

SREBRNI SIATKARZE

SREBRNI SIATKARZE

 

    Na zakończenie tegorocznych zmagań sportowych uczniowie siemianowickich gimnazjów spotkali się na boisku do siatkówki plażowej położonym na obiektach MOSiR Pszczelnik. Rywalizacja toczyła się od samego rana przy świetnej pogodzie, a jako pierwsze swe mecze rozegrały dziewczęta. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Nicol Pająk i Agata Bujoczek, niestety musiała uznać wyższość koleżanek z innych szkół i ostatecznie uplasowała się na V miejscu. Po siatkarkach na piasek wybiegli chłopcy, a w składzie "piątki" wystąpili również uczniowie klasy III - Szymon Bieszczad i Bartłomiej Piątek. Chłopcy spisali się na medal i to dosłownie. Po bardzo dobrej grze pokonali drużyny z G8, G7 i G2, ulegając jedynie siatkarzom z klasy sportowej reprezentującym Gimnazjum nr 1. Jedynka zresztą pewnie wygrała, zarówno rywalizację dziewcząt, jak i chłopców. Dzięki świetnemu występowi, nasi uczniowie stanęli na drugim stopniu podium, a na ich szyjach zawisły srebrne medale. Gratulujemy!!!