sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

WYCIECZKA ROWEROWA

WYCIECZKA ROWEROWA

 

Uczniowie szkoły podstawowej w dniu dzisiejszym wybrali się na małą wyprawę na dwóch kółkach. Celem naszej podróży był położony w Chorzowie Zespół przyrodniczo-krajoznawczy Żabie Doły. Była to pierwsza nasza wycieczka w ten rejon ale na pewno nie ostatnia. Trasa w większości płaska i przebiegająca w całości ścieżkami rowerowymi i alejkami parkowymi okazała się dobrym wyborem i wszyscy uczestnicy, nawet ci mniej wprawieni "w kręceniu" świetnie sobie z nią poradzili. Jak zwykle nie obyło się bez drobnych awarii i małych przygód po drodze ale wszyscy zadowoleni wrócili pod szkołę.

Nasza wycieczka była świetną okazją do przetarcia szlaków przed zbliżającymi się wakacjami. Wszystkich chcących podążyć naszymi śladami zapraszamy do zapoznania się z trasą na zamieszczonej poniżej mapce.