sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Z WIZYTĄ W "SOKOLIM RANCZU"

 Z WIZYTĄ W "SOKOLIM RANCZU"

 

Dnia 14 czerwca uczniowie klasy I a i I c oraz dzieci z grupy „0” wybrali się na wycieczkę do „Sokolego Rancza” w miejscowości Biskupice, która znajduje się u podnóża największego rezerwatu Jury Krakowsko- Częstochowskiej- Sokole Góry. Dzieci miały okazję nie tylko wypocząć ale także spędzić czas w towarzystwie zwierząt . Niezwykła energia tego miejsca, obecność koni, owiec kóz i innych zwierząt, które dzieci miały okazję karmić wywoływało na twarzach dzieci mnóstwo radości. Dodatkową atrakcją dla dzieci była także przejażdżka na kucyku zwanym Milka. Poza tym dzieci mogły zobaczyć jak uprawiane są Eko warzywa oraz hodowlę uli a także posmakować wyprodukowanego przez nie miodu. Po tak aktywnym wypoczynku dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone do domu.