sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

BIEŻNIA LA OTWARTA

Bieżnia LA otwarta

    Pomimo, iż aura aktualnie nie sprzyja zajęciom na świeżym powietrzu to w ubiegły piątek dokonano oficjalnego otwarcia bieżni lekkoatletycznej przy naszej szkole. Obiekt, którego zawsze brakowało aby móc bez problemów przeprowadzać biegi sprinterskie oraz skakać w dal powstał dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców. Szczególne uznanie tutaj dla Państwa Czajęckich, którzy zorganizowali całe przedsięwzięcie oraz w dużym zakresie własnoręcznie pomagali przy budowie bieżni. Podziękowania za wszelką pomoc składamy również Panu Zbigniewowi Lekstonowi - Prezesowi Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Panu Adamowi Cebuli - Przewodniczącemu Rady Miasta, Panu operatorowi koparki (chciał pozostać anonimowy) oraz Panu Andrzejowi Zdanowskiemu.

Nasi wf-iści już nie mogą doczekać się wiosny, kiedy to będzie można sprawdzić w praktyce walory nowej bieżni oraz bić na niej nowe rekordy :)