sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

II MIEJSCE W TURNIEJU E-SPORTOWYM

II MIEJSCE W TURNIEJU E-SPORTOWYM

 

Pierwszy Siemianowicki Turniej E-sportowy za nami, a rywalizacja dostarczyła wielu emocji uczestnikom i obserwatorom. Turniej zakończył się sukcesem naszych gimnazjalistów, gdyż za takie należy uznać, wywalczone II miejsce w grze drużynowej League of Legends. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Radosław Bula, Bartek Czyszek, Wiktor Dydak, Bartek Górecki i Dorian Majer. Chłopcy dzielnie walczyli, pokonując w drodze do finału Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4, jednak w ostatecznej rozgrywce musieliśmy uznać wyższość bardziej doświadczonych graczy z Gimnazjum nr 1. Gratulujemy i liczymy na rewanż w przyszłym roku :)

W turnieju rywalizacja toczyła się również w grze FIFA 17. Nasze gimnazjum reprezentowali Marcin Fijoł i Mikołaj Czajor, natomiast podstawówkę Kamil Gaczek i Filip Marszałek. Chłopcom nie udało się jednak zakwalifikować do zasadniczej części turnieju.