sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

CIEKAWI ŚWIATA W BOCHNI

CIEKAWI ŚWIATA W BOCHNI

Za nami kolejny udany wyjazd kółka turystycznego „Ciekawi świata”. W piątek 10.02.2017, zaraz po lekcjach szybciutko spakowaliśmy się do autokaru i pojechaliśmy do Bochni. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania najstarszej kopalni soli w Polsce. Jechaliśmy podziemnym pociągiem, poznaliśmy historię odwiedzanego miejsca opowiadaną m.in przez polskich królów i włoskich kupców...Jak to możliwe? Pojedźcie sami i sprawdźcie! Najbardziej oczekiwaną atrakcją był nocleg w kopalni. Zanim jednak udało zagonić się nas do łóżek były gry na boisku, jazda na dłuuugiej zjeżdżalni i nocna dyskoteka. Rano wypoczęci i zadowoleni pojechaliśmy do parku wodnego  w Krakowie. Dwie godziny szaleństwa w wodzie i jazda do domu. Szkoda, że tak szybko minął czas... ale wspomnienia mamy piękne i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.