sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

SZKOLNY "MAM TALENT"

SZKOLNY "MAM TALENT"

W dniu dzisiejszym odbył się szkolny konkurs pod hasłem "Mam Talent". Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów klas IV-VI naszej podstawówki, którzy chcieliby pochwalić się przed zgromadzoną publicznością i jury swoimi talentami. Całość zorganizowały i przeprowadziły dziewczęta z klasy V, którym bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Występy zdominowały pokazy taneczne i wokalne, a cały konkurs wygrała przedstawicielka klasy IVb - Zosia Poloczek, która za swój taniec zgromadziła najwięcej głosów. Drugie miejsce ex aequo zdobyły przedstawicielki klasy V - Bianka Nowak (taniec) i Klaudia Janikowska (śpiew). Wszystkim uczestnikom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.