sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

TURNIEJ O TYTUŁ SUPER FARMERA

 

TURNIEJ O TYTUŁ SUPER FARMERA

 „Super Farmer” to gra planszowa, która od wielu lat dostarcza rozrywki całym rodzinom. Jest to również jedna z bardziej popularnych gier na spotkaniach naszego kółka gier planszowych. W piątek 17 marca odbył się w naszej szkole czwarty  turniej o tytuł Super Farmera. Patronat nad konkursem objęła jak co roku firma Granna wydająca grę "Super Farmer". Jest ona także fundatorem wszystkich nagród i dyplomów. Turniej przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej a przygotowany i przeprowadzony został wolontariuszy z naszego gimnazjum. Do turnieju zgłosiło się 25 uczniów, którzy podzieleni na pięć grup rozegrali pierwsza rundę. Wyłoniła ona najlepszą dziesiątkę, która zasiadła do rundy półfinałowej. O zaszczytny tytuł walczyła już tylko najlepsza czwórka: Marta Krzysiek i Mikołaj Małek z klasy czwartej oraz Maja Sejboth i Wiktor Bielecki z klasy piątej. Po zaciętej walce z tytułu mógł się cieszyć Wiktor Bielecki. Cała czwórka finalistów otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci gier planszowych. Pozostali uczestnicy oprócz dyplomów z udział w turnieju otrzymali również drobne upominki. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!