sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

UWAGA! KONKURS

 

 

12 stycznia 2018 roku odbędzie się w naszej szkole Konkurs Recytatorski. W związku z tym w klasach IV-VII zostały przeprowadzone eliminacje – nauczyciele języka polskiego wysłuchali recytacji wszystkich uczniów i wyłonili reprezentantów poszczególnych klas. Są nimi:

KLASA IVa

Natalia Lewandowska

Bartosz Lesik

Zofia Pawlik 

KLASA IVb

Oliwia Skalbaniok

Maria Susło

Zuzanna Wantuch

KLASA Va

Nikodem Bielecki

Mikołaj Moj

Tymoteusz Susło

KLASA Vb

Aleksandra Buczak

Zofia Poloczek

Michał Urbaniak

KLASA VI

Anna Cichoń

Klaudia Janikowska

Bianka Nowak

KLASA VII

Wiktoria Jerzyk

Alicja Zdanowska

 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu, przygotują recytację wybranego przez siebie wiersza Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej lub innego ulubionego poety. Tekst musi liczyć co najmniej 20 wersów i nie może być utworem już prezentowanym przez uczestnika na innym konkursie. Dla najlepszych recytatorów przewidziane są nagrody.

Życzymy powodzenia!