sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

WYRÓŻNIENIE DLA P. EWY BEDNARCZYK-GRATULUJEMY

Składamy gratulacje pani Ewie Bednarczyk- nauczycielce  wychowania przedszkolnego za zdobycie wyróżnienia w konkursie  “Pomysł na...”- najciekawsza pomoc dydaktyczną, związaną z edukacją matematyczną w wychowaniu przedszkolnym. 

Pani Ewa wzięła udział w konkursie "Matematyka jest miarą wszystkiego  w ramach V Śląski Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego i I Śląski Kongres Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej, gdzie zdobyła wyróżnienie za pomoc dydaktyczną pod tytułem "Matematyczne Plastry". Mamy nadzieję, że pomoc będzie wykorzystywana przez wielu nauczycieli, a Pani Ewa zaskoczy nas jeszcze niejednym tak ciekawym pomysłem na zajęcia edukacyjne.