sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcie i dziadkowie to osoby w naszym życiu bardzo ważne, dlatego też życzenia z okazji ich święta powinny być wyjątkowe. Uczniowie naszej szkoły postanowili w tym roku przygotować dla wszystkich babć i dziadków miłą niespodziankę i życzenia złożyć śpiewająco. Już od godziny 16:00 sala gimnastyczna zaczęła się zapełniać  gośćmi. Na wszystkich czekał poczęstunek- kawa, herbata i pyszne ciasta. Punktualnie o godzinie 17:00 pani dyrektor Natalia Popczyk powitała wszystkich i zaprosiła do obejrzenia muzycznego widowiska. Na scenie prezentowały się kolejno wszystkie grupy od przedszkolaków do gimnazjalistów, a szczęśliwi dziadkowie mogli przenieść się w czasy swojej młodości i podziwiać takich wykonawców jak Czerwone Gitary, Abba, Halina Kunicka, Al Bano i Romina Power, Piotr Gąsowski czy Karin Stanek. Przeboje takie jak: „Orkiestry dęte” , „Felicita”, „Mama Mia” czy „Ładne oczy masz” są znane chyba wszystkim. Cała sala włączała się więc do wspólnego śpiewania, niektórzy poderwali się nawet do tańca. Na zakończenie  prowadzący złożyli raz jeszcze wszystkim babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, radości i pociechy z wnucząt. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowany Dzień Babci i Dziadka na długo zapadnie w pamięci naszych gości, a my już zastanawiamy się czym zaskoczymy za rok.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII