sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

BARTEK Z III A W FINAŁOWEJ DZIESIĄTCE

BARTEK Z III A W FINAŁOWEJ DZIESIĄTCE

W ZSO nr 2 w Świętochłowicach odbył się finał XVI Rejonowego Konkursu Mitologicznego dla młodzieży gimnazjalnej. Wzięli w nim udział uczniowie z kilkunastu szkół, wyłonieni w eliminacjach szkolnych, reprezentujący gimnazja z Chorzowa, Siemianowic Śląskich i Świętochłowic.

Finał składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej, do której zakwalifikowało się 10 najlepszych finalistów. 

Nasz reprezentant Bartłomiej Nogielski z klasy IIIa znalazł się w „Finałowej Dziesiątce” i zajął ostatecznie 6. miejsce, co - biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom przygotowania uczestników i konieczność odpowiedzi na szczegółowe pytania - jest nie lada wyczynem.

Gratulujemy!