sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Mamy złoto w mini siatkówce!

Mamy złoto w mini siatkówce!

 

     W dniu dzisiejszym na hali Kompleksu Sportowego "Michał" przeprowadzone zostały Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych w mini siatkówce dziewcząt. Świetnie spisały się w nich nasze dziewczęta, które myślę, że sprawiły nam wszystkim sporą niespodziankę i sięgnęły po ZŁOTE medale. Jest to pierwszy złoty medal w tym roku szkolnym wywalczony przez nasze reprezentacje, zespołowo. Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych. Oto skład naszej drużyny (na zdjęciu od lewej): Wiktoria Kołodziejczak, Kinga Głuch, Ola Wieczorek, Estera Razakowska, Wiktoria Wróbel, Julia Piorun, Ewelina Adamowska, Kinga Bieszczad i Weronika Szperlich. W dzisiejszych meczach nasze dziewczęta pokonały w eliminacjach SP13 i SP6 oraz SP1 w półfinale. W finale nie dały natomiast szans koleżankom z SP20.