sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

TURNIEJ GRY W "SUPERFARMERA"

TURNIEJ GRY W "SUPERFARMERA"

W piątek 12 czerwca w Zespole Szkół nr 1 został rozegrany turniej gry w Superfarmera. W turnieju wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej i z gimnazjum, Pierwszy etap wyłonił czterech półfinalistów którzy mieli się zmierzyć ze sobą w następnych etapach. Ostatecznie po pełnej emocji rozgrywce SUPERFARMEREM została Aleksandra Suchanek kl. III a gimnazjum. Kolejne dwa miejsca na podium zajeli również gimnazjaliści: drugi był Radosław Walczak z klasy Ia a trzeci Marcin Wicik z klasy IIIa Czwarte miejsce zajął broniący honoru szkoły podstawowej Sebastian Wicik z klasy Va. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za wspólną zabawę, finalistom serdecznie gratulujemy. Nagrody dla finalistów ufundowała firma Granna. Wszyscy uczestnicy otrzymali korony „Królestwo gier”