sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14.10.2015 roku  odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, zaproszeni emeryci i liczne grono rodziców.

Tradycją stało się już, że akademię w tym tak szczególnym dla nauczycieli dniu przygotowują najmłodsze klasy szkoły podstawowej. Tym razem przedstawienie miało formę gali oskarowo- jabłkowej, podczas której nauczyciele otrzymali nagrody w kilkunastu kategoriach. Największa nagrodą były jednak brawa uczniów, którymi obdarowywani byli wyróżnieni nauczyciele. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Podczas wspaniałego występu chórku szkolnego uczniowie obdarowali wszystkich nauczycieli własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami z życzeniami.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Natalia Popczyk, która w pierwszej kolejności podziękowała młodym artystom udanego występu. Później podziękowała swoim koleżankom i kolegom nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Na sam koniec głos zabrały jeszcze przedstawicielki rady rodziców, które podziękowały raz jeszcze wszystkim nauczycielom za ich pracę i wręczyły kwiaty Pani Dyrektor.

  

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII :) ZAPRASZAMY