sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Święto Dyni w Skrzatach

Nasze skrzaty również obchodziły Halloween- w tym dniu każdy nasz skrzat był przebrany odpowiednio do okazji. Dzieci przyniosły do przedszkola dynie które razem z rodzicami wycinały i dekorowały aby nadać naszej Sali odpowiedniego charakteru. Było wspólne wycinanie dyni z Panią oraz zabawa pestkami, robienie pajączków z rączek oraz dyniowy slalom, zabawy było mnóstwo ,a dzięki cudownym rodzicom było również słodko i pysznie !

W tym dniu było też ogłoszenie wyników konkursu ,,Jesienny lampion” . Dzieci z rodzicami wspólnie w domu tworzyły piękne jesienne lampiony a później z dumą przynosiły je do naszego przedszkola i prezentowały. Twórczość i wyobraźnia naszych skrzatów i ich rodziców przerosła nasze oczekiwania dlatego każde dziecko  zdobyło   I miejsce i odebrało nagrodę z rąk jury ???? Wszystkim rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, bez was by się nie udało. Dziękujemy za słodkości oraz piękne lampiony które zdobią naszą salę.