sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W poniedziałkowe popołudnie w oddziale przedszkolnym odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci dumnie prowadziły swoich bliskich do sali, w której już każdy ma swoje ulubione miejsce i zabawki. Wszyscy elegancko ubrani i podekscytowani czekali na rozpoczęcie uroczystości. Zgromadzeni goście też co nieco podekscytowani czekali na pierwszy występ swoich pociech…  I już … piosenki,  wierszyki i gromkie brawa!

Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały i zasłużyły na miano  przedszkolaka, który już nie grymasi i nie płacze i zgodnie bawi się z kolegami. Trzeba było jeszcze złożyć przyrzeczenia i nadeszła pora na pasowanie szkolnym ołowiem, oraz prezent i dyplom, który będzie pamiątką tej wyjątkowej chwili.

Na zakończenie wszyscy goście raczyli się domowymi wypiekami, których nie zabrakło, dzięki zaangażowaniu naszych mam… Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku smile

Spotkanie było jak najbardziej udane, nie zabrakło radosnych uśmiechów i chwil wzruszeń…