sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Święty Mikołaj w oddziale przedszkolnym

Dzisiaj od samego rana  wszyscy nasłuchiwali dobiegającego  z oddali dźwięku  dzwoneczków. W oddziale przedszkolnym panowało wielkie poruszenie spowodowane wyczekiwaniem naszego gościa.  Gdy Święty do nas nareszcie dotarł dzieci nie ukrywały radości.

Przywitaliśmy  go bardzo ciepło i poprosiliśmy, żeby odpoczął przy kominku oglądając przygotowany specjalnie dla niego program artystyczny. Na koniec Mikołaj zapytał dzieci i panie -  czy były grzeczne? Wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli, że raczej tak J Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty. Dzieci też miały prezent dla gościa w postaci renifera z dzwoneczkami i albumu, który same przygotowały. Oczekiwana od roku wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze.