sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

NASZE MAŁE "ŻABKI" NA X EDYCJI KONKURSU "CHOINKOWO 2017"

We wtorek 12 grudnia miała miejsce X  edycja konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Siemianowicach Śląskich "Choinkowo 2017". Do konkursu, jako reprezentacja naszego oddziału przedszkolnego przystąpiła Kamila i Wojtuś z najmłodszej grupy.

Dzieci podekscytowane udziałem w pierwszym przedszkolnym konkursie z uśmiechem na twarzy przekroczyły próg biblioteki, by na początku, wspólnie z kolegami z innych przedszkoli, udekorować własnoręcznie wykonanymi ozdobami dużą, pachnącą choinkę. Musimy przyznać, że efekt był naprawdę wspaniały! Łańcuchy z kolorowego papieru, makaronu, papierowe bombki, serwetkowe aniołki...w mig cała choinka była gotowa. W następnej części konkursu dzieci przygotowywały świąteczne stroiki. Nasze "Żabki" wybierały  i dobierały ozdoby, każdy miał coś do zaproponowania i przyklejenia według własnego pomysłu! Po pracy przyszedł czas na chwilę relaksu, podczas której dzieci integrowały się w grupie poprzez wesołą zabawę i słodki poczęstunek. Na zakończenie zostały wręczone dyplomy i drobne upominki. Nasza Kamila i Wojtuś zdobyli uznanie jurorów. Gratulacje za dzielną postawę i zaangażowanie!